چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧

Slide thumbnail

.:: شعار سال: حمایت از کالای ایرانی ::.
روابط عمومی دانشکده
برگزاری جلسه با نمایندگان دانشجویان
در تاریخ 2/2/1397 جلسه ای با حضور مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی همدان و نمایندگان دانشجویان رشته های مختلف کارشناسی در محل دفتر ریاست دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه دانشجویان به بیان مسائل و مشکلات مختلف آموزشی پرداخته و پیشنهادات در زمینه های مختلف ارائه دادند. لازم به توضیح است این جلسات به صورت منظم در دانشکده تشکیل می¬گردد./
 ١٢:٥٧ - 1397/02/03 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
جلسه مشترک مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی با دانشکده علوم پزشکی اسدآباد
در تاریخ 2/2/1397 جلسه ای با حضور مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی همدان و آقای دکتر محمدی معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در محل دفتر ریاست دانشکده پرستاری و مامایی تشکیل گردید. در ابتدا آقای دکتر عشوندی طی توضیحاتی شرایط حضور دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در محیط های بالینی را ارائه نمودند و در نهایت جهت تسهیل در امر کارآموزی دانشجویان تمهیداتی در نظر گرفته شد.
 ١٠:٠٧ - 1397/02/03 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
جلسه هماهنگی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان
در تاریخ 23/12/1396 جلسه ای با حضور آقایان دکتر بابایی، ریاست، دکتر حسامی معاون آموزشی و خانم اسدی مدیر گروه مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان و آقایان دکتر عشوندی ریاست، صلواتی معاون اداری و مالی و خانم دکتر صادقیان مدیر اموربالینی دانشکده پرستاری و مامایی در محل دفتر ریاست تشکیل گردید. در این جلسه ضمن بررسی مشکلات کارآموزشی دانشجویان مامایی و پرستاری دانشگاه آزاد تویسرکان، پیشنهاداتی در جهت بهبود کیفیت کارآموزی ها ارائه گردید و جهت تسهیل آموزش بالینی و ارتقای کیفیت کارآموزی ها بحث و تبادل نظر گردید.
 ١٤:٠١ - 1396/12/23 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
جلسه توجیهی دانشجویان ترم آخر پرستاری در رابطه با امتحان جامع
در تاریخ 22/12/1396 جلسه ای با حضور ریاست دانشکده پرستاری و مامایی و مدیران گروه های آموزشی جهت توجیه دانشجویان ترم آخر در رابطه با امتحان جامع برگزار گردید. در این جلسه در رابطه با نحوه چگونگی برگزاری امتحان و محتوای آموزشی توضیحاتی داده شد و در پایان به سئوالات و ابهامات دانشجویان در این رابطه پاسخ داده شد.
 ١٤:٠٠ - 1396/12/23 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
حضور معاونت محترم پژوهشی دانشگاه و هیئت همراه در دانشکده پرستاری و مامایی
در تاریخ 7/12/1396 جناب آقای دکتر بشیریان معاونت محترم تحقیقات و فناوری و آقایان دکتر رحمانی و دکتر کرمی، در جلسه ای که با حضور ریاست، معاونین و اعضای هیئت علمی در دفتر ریاست دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد حضور یافتند. در این جلسه ابتدا آقای دکتر عشوندی ضمن توضیحاتی وضعیت قبلی و فعلی دانشکده را از نظر پژوهشی و آمار مقالات به اطلاع حاضرین رسانید. در ادامه اعضای هیئت علمی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این مورد ارائه نمودند. سپس جناب آقای دکتر بشیریان ضمن تبریک موفقیت پژوهشی دانشکده پرستاری در کسب مرتبه سوم کشوری، جهت توسعه هرچه بیشتر دانشکده در حوزه پژوهشی مطالبی را بیان فرمودند.
 ١١:٣٢ - 1396/12/12 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
تبریک معاون محترم آموزشی دانشگاه به ریاست دانشکده پرستاری و مامایی
جناب آقای دکتر فراهانی معاون محترم آموزشی دانشگاه در نامه ای کسب رتبه سوم پژوهش در بین دانشکده های پرستاری و مامایی سراسر کشور را به آقای دکتر عشوندی ریاست دانشکده پرستاری و مامایی تبریک گفتند.
 ١١:١٦ - 1396/12/03 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
کسب رتبه سوم پژوهشی دانشکده پرستاری و مامایی همدان در بین دانشکده های پرستاری و مامایی سراسر کشور
با عنایت به نامه شماره 1447/704 مورخ 21/11/1396 رئیس محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت متبوع دانشکده پرستاری و مامایی همدان موفق به کسب رتبه سوم پژوهشی در بین دانشکده های پرستاری و مامایی سراسر کشور گردید. این موفقیت را به اعضای هیئت علمی و دانشجویان عزیز تبریک عرض می نماییم.
 ١٢:٠٤ - 1396/11/28 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آرشیو اخبار

آموزش دانشکده
قابل توجه کلیه دانشجویان
دستورالعمل برگزاری امتحانات و فایل برنامه امتحانات رشته های مختلف بر روی وب سایت دانشکده ازمسیر آموزش نظری قابل دسترسی می باشد.
 ١٣:٤٥ - 1396/10/16 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
امور بالینی
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ترم 7 پرستاری
جلسه آمادگی جهت ورود به کارآموزی در عرصه در روز سه شنبه مورخ 28/6/96 ساعت 12 در سالن آمفی تئاتر برگزار می گردد. حضور کلیه دانشجویان فوق الزامی می باشد.
 ١٢:١١ - 1396/06/22 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آموزش بالینی
اسامی دانشجویان امتحان فاینال لیبر و زایمان دانشجویان ترم 8 پیوسته مامایی- خرداد 96
اسامی دانشجویان امتحان فاینال لیبر و زایمان دانشجویان ترم 8 پیوسته مامایی- خرداد 96
 ١٣:٢٧ - 1396/03/31 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آموزش بالینی
قابل توجه کلیه دانشجویان مامایی ترم 8
با توجه به شروع برگزاری امتحان فاینال مامایی از تاریخ 7/4/1396،لذا دانشجویان موظفند دفتر آمار زایمان و IUDگذاری خود را حداکثر تا تاریخ 6/4/96به سرکار خانم شایان (مسئول امتحان فاینال دانشجویان مامایی)تحویل دهند. همچنین فایل کاربردی مامایی جهت امتحان فاینال، در آدرس زیر قرار داده شده است.دانشگاه علوم پزشکی همدان-دانشکده پرستاری و مامایی همدان- آموزش بالینی- فایل های کاربردی در مامایی.
 ١٣:٠٩ - 1396/03/31 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
کتابخانه دانشکده
دسترسی آزمایشگاهی دانشگاه به پایگاه های اطلاعاتی Emerald و Remotexs
دسترسی آزمایشگاهی دانشگاه به پایگاه های اطلاعاتی Emerald و Remotexs فراهم شده است.با توجه به دسترسی آزمایشی به این پایگاه ها با دانلود مقالات مورد نیاز خود از دسترسی به پایگاه حمایت نمائید.
 ١٢:٢٥ - 1395/09/13 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اداره آموزش
آئین نامه پوشش و رفتار حرفه ای دانشجویان
آئین نامه پوشش و رفتار حرفه ای دانشجویان بر روی سایت دانشکده قرار گرفت.این آئین نامه از قسمت آموزش نظری وب سایت دانشکده قابل دسترسی می باشد.
 ١٣:٥٢ - 1395/07/18 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روابط عمومی دانشکده
مدارک همراه داوطلبان مصاحبه Ph.D پرستاری
مدارک همراه داوطلبان مصاحبه Ph.D پرستاری 1- اصل پایان نامه 2- اصل مستندات آموزشی 3- پرینت صفحه اول مقالات و index مقالات 4- معدل مقطع کارشناسی ارشد با مستندات 5- اصل مدرک زبان با نمره کسب شده 6- کارت ملی یا شناسنامه 7- حضور کلیه داوطلبان محترم قبل از ساعت 8 صبح در دانشکده الزامی می باشد و بعد از این ساعت درب های ورود بسته می شود.
 ١٣:٢٢ - 1395/06/08 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 

دسترسی آسان
سایتهای ویژه
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1170
 بازدید امروز : 1209
 کل بازدید : 1516484
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1/3331
نظرسنجی
محتوای وب سایت چقدربه نیازهای شما پاسخ می دهد؟

خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم

کنگره

پرسش و پاسخ

سوالات متداول

تازه های نشر

تقویم

آدرس : همدان - بلوارشهید فهمیده - روبروی پارک مردم - دانشکده پرستاری ومامایی - کدپستی :38698-65178 

تلفن : 38380535-081   نمابر: 38380447-081          Email:midnurse@umsha.ac.ir

تمام حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی همدان می باشد.
 

آخرین تاریخ بروزرسانی وب سایت 

چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧